Фабрика театральні крісла » Проекти » НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ: АКАДЕМІЇ / УНІВЕРСИТЕТИ / ЛІЦЕЇ

Фабрика виробляє крісла для учбових закладів з 2005 року

Реалізовані проекти Фабрикою: 6028

Країни світу (Україна, СНГ, Європа): 12

Національний університет біоресурсів, конференц- зала(Image)
Національний університет біоресурсів, конференц- зала
м. Київ, Київська обл., Украина
Університет Києво-Могилянська Академія(Image)
Університет Києво-Могилянська Академія
м. Київ, Київська обл., Украина
Бахмутська Школа Мистецтв(Image)
Бахмутська Школа Мистецтв
м. Бахмут, Донецька обл., Україна
Національна Академія Національної Гвардії України(Image)
Національна Академія Національної Гвардії України
м. Харків, Харківська обл., Україна
Мала Концертна Зала Дитячої Музичної школи №5 ім. Н. А. Римського-Корсакова(Image)
Мала Концертна Зала Дитячої Музичної школи №5 ім. Н. А. Римського-Корсакова
м. Харків, Харківська обл., Україна
Київський Національний Університет Театру, Кіно та Телебачення ім. Карпенка-Карого(Image)
Київський Національний Університет Театру, Кіно та Телебачення ім. Карпенка-Карого
м. Київ, Київська обл., Украина
Національний Університет ім. В. Н. Каразіна кабінет астрономії(Image)
Національний Університет ім. В. Н. Каразіна кабінет астрономії
м. Харків, Харківська обл., Україна
Київський Медичний Коледж(Image)
Київський Медичний Коледж
м. Київ, Київська обл., Украина
Київський Військовий Ліцей ім. Івана Богуна(Image)
Київський Військовий Ліцей ім. Івана Богуна
м. Київ, Київська обл., Украина
Тернівська Дитяча Музична Школа(Image)
Тернівська Дитяча Музична Школа
с. Тернівка, Дніпропетровська обл., Україна
Вінницька Академія Безперервної Освіти(Image)
Вінницька Академія Безперервної Освіти
м. Вінниця, Вінницька обл., Украина
Дружковський Центр Дитячої Творчості(Image)
Дружковський Центр Дитячої Творчості
с. Дружківка, Донецька обл., Україна
Київська Школа Мистецтв №2 ім. Вериківського(Image)
Київська Школа Мистецтв №2 ім. Вериківського
м. Київ, Київська обл., Украина
Київська Муніципальна Академія Естрадного та Циркового Мистецтва(Image)
Київська Муніципальна Академія Естрадного та Циркового Мистецтва
м. Київ, Київська обл., Украина
Львіський Політехнічний Університет, учбова аудиторія(Image)
Львіський Політехнічний Університет, учбова аудиторія
м. Львів, Львівська обл., Україна
Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти(Image)
Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти
м. Ужгород, Закарпатська обл., Україна

Встановлені зали: НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ: АКАДЕМІЇ / УНІВЕРСИТЕТИ / ЛІЦЕЇ

 • м. Одеса, Одеська обл., Україна: Одеський Державний Університет Внутрішніх Справ встановлені крісла спеціалізована модель для конференц-зали з фіксацією до дерев`яної підлоги
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Національний університет біоресурсів, конференц- зала встановлені крісла в трьох залах: модель "ЛІДЕР", модель "БРУКЛІН", модель "СКАЙ". Крісла з фіксацією до підлоги. Крісла для Конференц- залу (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Університет Києво-Могилянська Академія встановлені крісла модель "КОЛІЗЕЙ-УНІВЕРСАЛ" мобільні секції без фіксації до підлоги з відкидними столиками. Дерев`яні підлокітники, декоративні фальш-панелі між місцями. Крісла для Конференц-залу (фото)
 • м. Бахмут, Донецька обл., Україна: Бахмутська Школа Мистецтв встановлені крісла модель "ТЕМПО", кріплення до підлоги. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Славута, Хмельницька обл., Україна: Славутська Середня Школа, актова зала встановлені крісла модель "СОЛО", 192 одиниці, з фіксацією до підлоги, дерев`яні підлокітники, декоративні фальш-панелі на бокових стійках рядів. Крісла для Аудиторій
 • м. Дунаєвці, Хмельницька обл., Україна: Дунаєвська Школа Мистецтв встановлені крісла модель "ОВАЦІЯ-УНІВЕРСАЛ", 81 одиниця, мобільні секції без фіксації до підлоги, дерев`яні підлокітники. Крісла для Учбових закладів
 • м. Тернопіль, Тернопільська обл., Україна: Тернопільський Художній Ліцей №21 встановлені крісла модель "ЛІДЕР-УНІВЕРСАЛ", 152 одиниці, мобільні секції без фіксації до підлоги, дерев`яні підлокітники. Крісла для Учбових закладів
 • м. Дубне, Рівненська обл., Україна: Дубненська середня школа, актова зала встановлені крісла модель "ТЕМПО", 163 одиниці з фіксацією до підлоги, дерев`яні підлокітники, декоративні фальш-панелі на бічних стійках рядів. Крісла для Учбових закладів.
 • м. Миколаїв, Миколаївська обл., Україна: Миколаївський Національний Аграрний Університет встановлені крісла модель "ДУЕТ", 201 одиниця з фіксацією до підлоги, дерев`яні пдлокітники, декоративні фальш-панелі. Крісла для Учбових закладів
 • м. Ужгород, Закарпатська обл., Україна: Ужгородський Музичний Коледж встановлені крісла модель "СОНАТА", 301 одиниця з фіксацією до підлоги, дерев`яні підлокітники, декоративні фальш-панелі. Крісла для Аудиторій
 • м. Коростишев, Житомирська обл., Україна: Коростишевська Дитяча Музична школа встановлені крісла модель "СОНАТА", 188 одиниць з фіксацією до підлоги, дерев`яні підлокітники, декоративні фальш-панелі. Крісла для Учбових закладів
 • м. Луцьк, Волинська обл., Україна: Луцька Музична школа встановлені крісла модель "ОПЕРА", 279 одиниць з фіксацією до підлоги, дерев`яні підлокітники, декоративні фальш-панелі на крайніх бічних стійках рядів. Крісла для Аудиторій
 • м. Луцьк, Волинська обл., Україна: Луцький коледж, актова зала встановлені крісла модель "ТЕМПО" 182 одиниці, з фіксацією до підлоги, дерв`яні підлокітники, декоративні фальш-панелі на крайніх бічних стійках рядів. Крісла для Учбових закладів
 • м. Калуш, Івано-Франківська обл., Україна: Калуська середня школа встановлені крісла модель "ТЕМПО" з фіксацією до підлоги. Крісла для Учбових закладів
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Національна Академія Національної Гвардії України встановлені крісла модель "СКАЙ" з фіксацією до підлоги. Декоративні фальш-панелі на крайніх бічних стійках рядів, дерев`яні підлокітники. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Мала Концертна Зала Дитячої Музичної школи №5 ім. Н. А. Римського-Корсакова встановлені крісла модель "ЛІДЕР" з фіксацією до підлоги. Дерев`яні підлокітники, декоративні фальш-панелі між кріслами вздовж всієї довжини ряду. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Київський Національний Університет Театру, Кіно та Телебачення ім. Карпенка-Карого встановлені крісла модель "СОНАТА" з фіксацією до підлоги. Декоративні фальш-панелі на крайніх бічних стійках рядів, дерев`яні підлокітники. Крісла для Учбових аудиторій (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Національний Університет ім. В. Н. Каразіна кабінет астрономії встановлені крісла модель "БРУКЛІН" з фіксацією до підлоги. Декоративні фальш-панелі між кріслами вздовж всієї довжини ряду, дерев`яні підлокітники. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Київський Медичний Коледж встановлені крісла спеціалізована модель для учбових закладів "ФАКУЛЬТЕТ" на базі моделі "ТЕМПО". Фіксація до підлоги. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Київський Військовий Ліцей ім. Івана Богуна встановлені крісла модель "БРАВО" з фіксацією до підлоги. Декоративні фальш-панелі між кріслами вздовж всієї довжини ряду, дерев`яні підлокітники, емблеми на спинках крісел та на бічних панелях. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • с. Тернівка, Дніпропетровська обл., Україна: Тернівська Дитяча Музична Школа встановлено крісла модель "ОПЕРА" з фіксацією до підлоги. Декоративні фальш-панелі між кріслами вздовж всієї довжини ряду, дерев`яні підлокітники. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Вінниця, Вінницька обл., Украина: Вінницька Академія Безперервної Освіти встановлені крісла модель "ОВАЦІЯ" з кріпленням до підлоги. Декоративні фальш-панелі на крайніх бічних стійках ряду, дерев`яні підлокітники. Крісла для Аудиторій (фото)
 • с. Дружківка, Донецька обл., Україна: Дружковський Центр Дитячої Творчості встановлені крісла модель "ОВАЦІЯ" з фіксацією до сходинок підлоги. Декоративні фальш-панелі на крайніх стійках рядів, дерев`яні підлокітники (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Київська Школа Мистецтв №2 ім. Вериківського встановлені крісла модель "ЛІДЕР" з фіксацією до підлоги та "ЛІДЕР-УНІВЕРСАЛ" мобільні секції. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Київська Муніципальна Академія Естрадного та Циркового Мистецтва встановлені крісла модель "РОНДО" з фіксацією до підлоги. Декоративні фальш-панелі між кріслами вздовж всієї довжини ряду, дерев`яні пілокітники, дерев`яні накладки на спинки. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Львів, Львівська обл., Україна: Львіський Політехнічний Університет, учбова аудиторія встановлені крісла спеціалізована модель для учбових закладів "ФАКУЛЬТЕТ" зі столиками. Фіксація до підлоги. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Ужгород, Закарпатська обл., Україна: Інститут Післядипломної Педагогічної Освіти встановлені крісла модель "СКАЙ" з відкидними столиками, з фіксацією до підлоги. Декоративні фальш-панелі на крайніх стійках ряду, дерев`яні підлокітники. Крісла для Конференц-залу (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Харківський Національний Університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, лекційна зала встановлені крісла спеціалізована модель для учбових закладів "ФАКУЛЬТЕТ" на базі моделі крісла "ОВАЦІЯ". Фіксація до сходинок підлоги. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Національний університет біоресурсів, актова-конференц-зала встановлені крісла модель "СКАЙ" з відкидними столиками з фіксацією до дерев`яної підлоги. Декоративні фальш-панелі між місцями, дерев`яні підлокітники. Крісла для Актового залу (фото)
 • м. Чугуїв, Харківська обл., Україна: Чугуївський ліцей, учбова аудиторія встановлені секції модель "СІЄНА" з місцями та відкидними столиками. Секції по 2, 3, 4 місця. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Песочин, Харківська обл., Україна: Школа “МОБІЛЬ” актова зала встановлені крісла модель "СОНАТА-УНІВЕРСАЛ" мобільні секції. Дерев`яні підлокітники, декоративні фальш-панелі на краініх опорах рядів. Крісла для Актового залу (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Академія Сучасної Освіти встановлені крісла модель "КОЛІЗЕЙ-УНІВЕРСАЛ" мобільні секції. Крісла виконвна в різних кольорах, декоративні фальш-панелі на крайніх стійках ряду, пілокітники тканеві. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Харківська Хореографічна школа встановлені крісла "ОПЕРА", кріплення до дерев`яної підлоги з нахилом. Крісла для Аудиторій (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Харківський Національний Університет Повітряних Сил ім. І. Кожедуба встановлені крісла модель "КОЛІЗЕЙ", круплення до дерев`яної підлоги, задні ряди - кріплення до сходів. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Національний Університет ім. В. Н. Каразіна встановлені крісла модель "МАДРИД", кріплення до дерев`яної підлоги. Крісла для Аудиторій (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Концертна зала Дитячої Музичної школи №9 ім. Сокалського встановлені крісла модель "ОПЕРА" з фіксацією до сходів дерев`яної підлоги. Декоративні фальш-панелі на крайніх опорах ряду. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Музична школа №7 ім. Мусоргського встановлені крісла модель "ОПЕРА-УНІВЕРСАЛ" без кріплення до підлоги. Крісла для учбових закладів (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Концертна Зала Дитячої Музичної школи №5 ім. Римського-Корсакова встановлені крісла модель "ОПЕРА", кріплення до дерев`яної підлоги. Крісла для аудиторій (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Інженерно-педагогічна Академія встановлені крісла модель "СКАЙ" з відкидними толиками, фіксація до дерев`яної підлоги , крісла для аудиторій (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Дитяча музична школа №15 ім. Моцарта встановлені крісла модель "ОПЕРА" з фіксацією до дерев`яної підлоги, крісла для учбових закладів (фото)
 • м. Одеса, Одеська обл., Україна: Національна Академія Технології Їжі встановлені крісла модель "СОНАТА" з фіксацією до дерев`яної підлоги на сходах. Крісла для аудиторій (фото)
 • м. Львів, Львівська обл., Україна: Львівський Державний університет Внутрішніх Справ встановлені крісла модель "КОЛІЗЕЙ" з фіксацією до дерев`яної підлоги зі сходами. Модель з фіксованими столиками, крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Миколаїв, Миколаївська обл., Україна: Чорноморський Національний Університет ім. П. Могили встановлені крісла модель "СКАЙ" з фіксацією до підлоги. Крісла встановлені в партері та на балконі. Крісла для аудиторій (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Національний університет біоресурсів, актова зала встановлені крісла в трьох залах: модель "ЛІДЕР", модель "БРУКЛІН", модель "СКАЙ". Крісла з фіксацією до підлоги. Крісла для Актового залу (фото)
 • м. Донецьк, Донецька обл.. Україна: Національній медичний університет, актова зала встановлені крісла модель "СОНАТА" з м`якими підлокітниками та спеціалізованю бічною стійкою. Фіксація до підлоги. Крісла для учбових закладів (фото)
 • м. Донецьк, Донецька обл., Україна: Донецька середня школа №63, актова зала встановлені крісла модель "ТЕМПО-УНІВЕРСАЛ" без фіксації до підлоги. Крісла для аудиторій (фото)
 • м. Покровськ, Донецька обл., Покровский р-н, Україна: Покровський Ліцей, учбова аудіторія встановлені крісла спеціалізована модель для учбових закладів на базі крісла "ФАКУЛЬТЕТ" з фіксацією до сходинок підлоги. Крісла для аудиторій (фото)

Дізнатися вартість проекту

Ім'я *
Телефон *
E-mail
Де бажаєте встановити? *
Місто / Район / Область
Опис проекту
Театр / Кінотеатр / ДК / Актовий / ін.

×