Фабрика театральні крісла » Проекти » КІНОТЕАТРИ

Фабрика виробляє крісла для кінотеатрів, кінокрісла з 2005 року

Реалізовані проекти Фабрикою: 6028

Країни світу (Україна, СНГ, Європа): 12

Кінотеатр “LUMIERE”(Image)
Кінотеатр “LUMIERE”
м. Лодижин, Вінницька обл., Украина
Кінотеатр ім. Т.Г. Шевченко, Кінозал(Image)
Кінотеатр ім. Т.Г. Шевченко, Кінозал
м. Київ, Київська обл., Україна
Планетарій на ВДНГ в городе Київ(Image)
Планетарій на ВДНГ в городе Київ
м. Київ, Київська обл., Украина
Кінотеатр “ЕРА”(Image)
Кінотеатр “ЕРА”
м. Рівне, Рівненська обл., Україна
Кінотеатр “ПЕРЕМОГА”(Image)
Кінотеатр “ПЕРЕМОГА”
м. Мукчеве, Закарпатська обл., Україна
Кінотеатр “ДОМІНО”(Image)
Кінотеатр “ДОМІНО”
м. Костополь, Рівненська обл., Україна
Львівський Кіноцентр(Image)
Львівський Кіноцентр
м. Львів, Львівська обл., Україна
Кінотеатр “ЖОВТЕНЬ”, зала “ГЕГЕМОН”(Image)
Кінотеатр “ЖОВТЕНЬ”, зала “ГЕГЕМОН”
м. Київ, Київска обл., Україна
Кінотеатр “ЖОВТЕНЬ”, зала “КІНОМАН”(Image)
Кінотеатр “ЖОВТЕНЬ”, зала “КІНОМАН”
м. Київ, Київска обл., Україна
Кінотеатр “ЖОВТЕНЬ”, зала “Солодке Життя”(Image)
Кінотеатр “ЖОВТЕНЬ”, зала “Солодке Життя”
м. Київ, Київска обл., Україна
Кінотеатр “Лейпціг”, Кінозал(Image)
Кінотеатр “Лейпціг”, Кінозал
м. Київ, Київська обл., Україна
Кінотеатр “Кадр”(Image)
Кінотеатр “Кадр”
м. Київ, Київська обл., Украина
Нововолинський кінотеатр “Рідний Край”, 3-D кінозала(Image)
Нововолинський кінотеатр “Рідний Край”, 3-D кінозала
м.Нововолинськ, Волинська обл., Україна
Кінотеатр “Єсеніно”(Image)
Кінотеатр “Єсеніно”
м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., Україна
Кінотеатр IMAX в Ялті, зона очікування(Image)
Кінотеатр IMAX в Ялті, зона очікування
м. Ялта, Південний берег Криму, Україна
Кінотеатр ЕРА в Рівному, зона очікування(Image)
Кінотеатр ЕРА в Рівному, зона очікування
м. Рівне, Рівненська обл., Украина

Встановлені зали: КІНОТЕАТРИ

 • м. Лодижин, Вінницька обл., Украина: Кінотеатр “LUMIERE” встановлені крісла модель "КОНГРЕС", кріплення до підлоги зі сходами. Кінокрісла (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Україна: Кінотеатр ім. Т.Г. Шевченко, Кінозал комунальне підприємство "Київкінофільм", встановлені крісла модель "ПАРЛАМЕНТ-КІНО" з фіксацією до підлоги зі сходами. Крісла для кінотеатру (фото)
 • м. Первомайськ, Миколаївська обл., Україна: Кінотеатр “Первомайськ” встановлено крісла модель "КОНГРЕС-КІНО", 60 одиниць, з фіксацією до підлоги, з пластиковими пілокітниками з підстаканниками. Крісла для Кінотеатру
 • м. Чернівці, Чернівецька обл., Україна: Кінотеатр “Чернівці” встановлені крісла модель "БРУКЛІН" та модель "СЕВІЛЬЯ" з фіксацією до підлоги. Крісла для Кінотеатрів
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Планетарій на ВДНГ в городе Київ встановлені крісла спеціалізована модель на базі моделі "ПАРЛАМЕНТ", кріплення до підлоги з металокаркасом. Крісла для Кінотеатру (фото)
 • м. Рівне, Рівненська обл., Україна: Кінотеатр “ЕРА” встановлені крісла модель "КОНГРЕС-КІНО" з фіксацією до сходів підлоги. Декоративні фальш-панелі між кріслами. Кінокрісла (фото)
 • м. Мукчеве, Закарпатська обл., Україна: Кінотеатр “ПЕРЕМОГА” в ВІП-зоні на балконі встановлені крісла "LOVE SEAT LUX" з крвпленням до підлоги. Кінокрісла (фото)
 • м. Костополь, Рівненська обл., Україна: Кінотеатр “ДОМІНО” встановлені крісла модель "КОНГРЕС-КІНО", кріплення до підлоги зі сходами. Кінокрісла (фото)
 • м. Львів, Львівська обл., Україна: Львівський Кіноцентр встановлені крісла модель "КОНГРЕС-КІНО" кріплення до підлоги з нахилом. Крісла для кінотеатру (фото)
 • м. Київ, Київска обл., Україна: Кінотеатр “ЖОВТЕНЬ”, зала “ГЕГЕМОН” Товариство з обмеженою відповідальністю "Кіноман", встановлені крісла для кінотеатра "КОНГРЕС - КІНО" (фото)
 • м. Київ, Київска обл., Україна: Кінотеатр “ЖОВТЕНЬ”, зала “КІНОМАН” Товариство з обмеженою відповідальністю "Кіноман", встановлені крісла для кінотеатра "КОНГРЕС - КІНО" (фото)
 • м. Київ, Київска обл., Україна: Кінотеатр “ЖОВТЕНЬ”, зала “Солодке Життя” Товариство з обмеженою відповідальністю "Кіноман", встановлені крісла для кінотеатра "КОНГРЕС - КІНО" (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Україна: Кінотеатр “Лейпціг”, Кінозал Комунальне підприємство "Київкінофільм", встановлені крісла модель "КОНГРЕС-КІНО", у ВІП-зоні встановлені крісла модель "LOVE SEAT LUX" Кінокрісла (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Кінотеатр “Кадр” Комунальне підприємтво Оболонського району м. Києва, встановлені крісла модель "ПАРЛАМЕНТ-КІНО" з фіксацією до підлоги. Крісла для кінозалу (фото)
 • м.Нововолинськ, Волинська обл., Україна: Нововолинський кінотеатр “Рідний Край”, 3-D кінозала встановлені крісла модель "ПАРЛАМЕНТ-КІНО" з фіксацією до сходинок підлоги. Крісла для кінотеатру (фото)
 • м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., Україна: Кінотеатр “Єсеніно” встановлені крісла модель "КОНГРЕС-КІНО" з фіксацією до сходинок підлоги. Кінокрісла (фото)
 • м. Ялта, Південний берег Криму, Україна: Кінотеатр IMAX в Ялті, зона очікування встановлені дивани в зону очікування кінотеатру, моделі "ФАСТ", кріплення до підлоги не передбачено. Дивани для кінотеатру (фото)
 • м. Рівне, Рівненська обл., Украина: Кінотеатр ЕРА в Рівному, зона очікування встановлені дивани в зону очікування кінотеатру, моделі "МЕТРО", кріплення до підлоги не передбачено. Дивани для кінотеатру (фото)

Дізнатися вартість проекту

Ім'я *
Телефон *
E-mail
Де бажаєте встановити? *
Місто / Район / Область
Опис проекту
Театр / Кінотеатр / ДК / Актовий / ін.

×