Фабрика театральні крісла » Проекти » ТЕАТРИ

Фабрика виробляє Театральні крісла з 2005 року

Реалізовані проекти Фабрикою: 6028

Країни світу (Україна, СНГ, Європа): 12

Палац “УКРАЇНА”(Image)
Палац “УКРАЇНА”
м. Київ, Київська обл., Украина
Театр Юного Глядача на Липках, велика зала(Image)
Театр Юного Глядача на Липках, велика зала
м. Київ, Київська обл., Украина
Харківська обласна Філармонія(Image)
Харківська обласна Філармонія
м. Харків, Харківська обл., Україна
Академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва(Image)
Академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва
м. Київ, Київська область, Україна
Червоноградський міський Будинок Культури(Image)
Червоноградський міський Будинок Культури
м. Червоноград, Харківська обл., Україна
Миколаївський Художній Академічний Російський Драматичний Театр(Image)
Миколаївський Художній Академічний Російський Драматичний Театр
м. Миколаїв, Миколавська обл., Україна
Бердичівський Музично-Драматичний Театр(Image)
Бердичівський Музично-Драматичний Театр
м. Бердичів, Житомирська обл., Україна
Дружковський Центр Дитячої Творчості(Image)
Дружковський Центр Дитячої Творчості
с. Дружківка, Донецька обл., Україна
Київська Школа Мистецтв №2 ім. Вериківського(Image)
Київська Школа Мистецтв №2 ім. Вериківського
м. Київ, Київська обл., Украина
Київський Муніципальний Театр Ляльок(Image)
Київський Муніципальний Театр Ляльок
м. Київ, Київська обл., Украина
Кібер Спорт Арена(Image)
Кібер Спорт Арена
м. Київ, Київська обл., Украина
Олександрійський Міський палац культури(Image)
Олександрійський Міський палац культури
м. Олександрія, Кіровоградська обл., Україна
Харківська Філармонія Органна Зала(Image)
Харківська Філармонія Органна Зала
м. Харків, Харківська обл., Україна
Харківська Хореографічна школа(Image)
Харківська Хореографічна школа
м. Харків, Харківська обл., Україна
Концертна зала “Urban Music Hall”(Image)
Концертна зала “Urban Music Hall”
м. Одеса, Одеська обл., Україна
Одеський Академічний Театр Ляльок(Image)
Одеський Академічний Театр Ляльок
м. Одесса, Одеська обл., Україна

Встановлені зали: ТЕАТРИ

 • м. Київ, Київська обл., Украина: Палац “УКРАЇНА” встановлені крісла спеціалізована модель на базі моделі "МОНРЕАЛЬ", кріплення до підлоги з металокаркасом. Крісла для Театру (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Театр Юного Глядача на Липках, велика зала встановлені крісла модель "РОНДО" з фіксацією до підлоги. Модель виконана в різних кольорових рішеннях. Крісла для театру (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Харківська обласна Філармонія встановлені крісла модель "МАРСЕЛЬ", кріплення до дерев`яної підлоги з нахилом. Театральні крісла (фото)
 • м. Київ, Київська область, Україна: Академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва встановлені крісла спеціалізованої комплектації на базі моделі "Театральні крісла СОЛО" з фіксацією до підлоги з додатковими відкидними сидіннями на проходах (фото)
 • м. Червоноград, Харківська обл., Україна: Червоноградський міський Будинок Культури встановлені крісла модель "ПРЕМ`ЄР" з фіксацією до підлоги. Декоративні фальш-панелі між кріслами. Крісла для Будинку культури (фото)
 • м. Миколаїв, Миколавська обл., Україна: Миколаївський Художній Академічний Російський Драматичний Театр встановлені крісла модель "ОПЕРА" з фіксацією до підлоги. Декоративні фальш-панелі між кріслами вздовж всієї довжини ряду, дерев`яні підлокітники, нумерація рядів та місць. Крісла для Театру (фото)
 • м. Бердичів, Житомирська обл., Україна: Бердичівський Музично-Драматичний Театр встановлені крісла модель "МАДРИД" з фіксацією до підлоги. Декоративні фальш-панелі між кріслами вздовж всієї довжини ряду, дерев`яні підлокітники. Крісла для Театру (фото)
 • с. Дружківка, Донецька обл., Україна: Дружковський Центр Дитячої Творчості встановлені крісла модель "ОВАЦІЯ" з фіксацією до сходинок підлоги. Декоративні фальш-панелі на крайніх стійках рядів, дерев`яні підлокітники (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Київська Школа Мистецтв №2 ім. Вериківського встановлені крісла модель "ЛІДЕР" з фіксацією до підлоги та "ЛІДЕР-УНІВЕРСАЛ" мобільні секції. Крісла для Учбових закладів (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Київський Муніципальний Театр Ляльок встановлені крісла спеціалізована модель для дитячих театрів "АРЛЕКІНО" з фіксацією до сходинок підлоги. Декоративні фальш-панелі між кріслами вздовж всієї довжини ряду, дерев`яні підлокітники. Крісла для Театру (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Кібер Спорт Арена встановлені крісла модифікована модель на базі моделі "АРЕНА" з фіксацією до сходинок підлоги. Крісла для глядацьких залів (фото)
 • м. Олександрія, Кіровоградська обл., Україна: Олександрійський Міський палац культури встановлені крісла модель "МАДРИД" з фіксацією до підлоги. Декоративні фальш-панелі між кріслами по всій довжині ряду, дерев`яні підлокітники. Крісла для Будинку Культури (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Харківська Філармонія Органна Зала встановлені крісла модель "Манхеттен" з фіксацією до сходинок підлоги. Крісла для Театру (фото)
 • м. Харків, Харківська обл., Україна: Харківська Хореографічна школа встановлені крісла "ОПЕРА", кріплення до дерев`яної підлоги з нахилом. Крісла для Аудиторій (фото)
 • м. Одеса, Одеська обл., Україна: Концертна зала “Urban Music Hall” встановлені модель "Театральні крісла СОЛО" з відкидними столиками з фіксацією до бетонної підлоги з нахилом (фото)
 • м. Одесса, Одеська обл., Україна: Одеський Академічний Театр Ляльок встановлені крісла спеціалізована модель для дитячих театрів "Театральні крісла АРЛЕКІНО" з фіксацією на сходи підлоги (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Національний драматичний академічний театр ім. І.Я. Франка, велика зала встановлені крісла модель "МАДРИД" з фіксацією до підлоги з нахилом. Крісла для театральних залів (фото)
 • м. Київ, Київська обл., Украина: Циганський театр “Романс”, глядацька зала встановлені крісла модель "РОНДО" з фіксацією до сходинок підлоги. Театральні крісла (фото)
 • м. Дніпро, Дніпропетровська обл., Україна: Академічний театр російської драми ім. М.Горького встановлені крісла модель "ОПЕРА" з фіксацією до сходинок підлоги. Крісла встановлені в залі та на балконі. Крвсла для театру (фото)
 • м. Дніпро, Дніпропетровська обл., Україна: Філармонія ім. Когана, концертна зала встановлені крісла модель "СЕВІЛЬЯ"" з фіксацією до дерев`яної підлоги. Театральні крісла (фото)

Дізнатися вартість проекту

Ім'я *
Телефон *
E-mail
Де бажаєте встановити? *
Місто / Район / Область
Опис проекту
Театр / Кінотеатр / ДК / Актовий / ін.

×